Państwa pytania

Nie przegapcie okazji, reklamujcie swój biznes za darmo!

Nie przegapcie okazji, reklamujcie swój biznes za darmo! Oferta   SPECJALNA...

przeczytaj więcej
Jak zareklamować się bezpłatnie na stronie głównej?

Jak zareklamować się bezpłatnie na stronie głównej?

przeczytaj więcej
Y - klub

Zostańcie członkami naszego klubu, który proponuje Państwu:

przeczytaj więcej

Regulamin użytkowników usług Yellowcobweb

Yellowcobweb nie kontroluje treści, które użytkownik umieszcza i nie gwarantuje dokładności, pochodzenia i jakości takich treści.

Yellowcobweb w żaden sposób nie ponosi odpowiedzialności za materialne lub niematerialne straty lub szkody wynikające z korzystania z portali i usług.
  1. Szanujemy prawa innych osób i tego samego oczekujemy od naszych użytkowników.
  2. Zabronione jest publikowanie na Yellowcobweb treści lub wykonywanie jakichkolwiek czynności, które naruszają lub łamią prawa innej osoby, albo są w inny sposób sprzeczne z prawem.
  3. Zabronione jest publikowanie na Yellowcobweb treści obraźliwe, wulgarne, nienawistne, rasistowskie i szowinistyczne, publikowanie, przesyłanie, udostępnianie i upowszechnianie informacji, że użytkownik wie lub podejrzewa, że są fałszywe, i których używanie może spowodować uszkodzenie innych użytkowników, fałszywe oświadczenia, lub reprezentacji w imieniu innych osób fizycznych lub prawnych, publikowania, wysyłania i udostępniania treści, które są chronione prawem autorskim, publikowania, wysyłania i wymiany niechcianych treści do użytkowników bez ich zgody lub wniosku, takie jak materiały promocyjne, materiały promocyjne, "spam", łańcuszki, materiałów promocyjnych i reklamowych, które zawierają fałszywe informacje, oświadczenia wprowadzające w błąd lub roszczeń, świadomie publikowania, wysyłania i udostępniania treści, które zawierają wirusy lub podobnych plików lub programów wprowadzonych w celu niszczenia lub ograniczania działania oprogramowania i / lub sprzętu i urządzeń telekomunikacyjnych komputer, przechowywanie i przekazywanie danych osobowych innych użytkowników.
  4. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia dowolnej treści lub informacji opublikowanej na Yellowcobweb przez użytkownika, jeśli uznamy, że jest ona sprzeczna z niniejszym Oświadczeniem lub naszymi zasadami.
  5. Zabronione jest publikowanie na Yellowcobweb dowodów tożsamości innych osób i poufnych informacji o charakterze finansowym.
  6. Poprzez przyjmowanie niniejszego Regulaminu, Użytkownik przyjmuje do wiadomości i zgadza się, że usługi m.in. reklamy, różne powiadomienia i podobnych wiadomościPomoc i obsługa techniczna
  7. Yellowcobweb użytkowników portalu i Usług nie zapewnia wsparcia telefonicznego. Pomoc i wsparcie są dostępne tylko poprzez odpowiedni adres e-mail.Odpowiednie adresy e-mail opublikowane na stronie internetowej wraz z opisem poszczególnych usług.
Linki do Yellowcobweb łącza do stron internetowych i usług, które nie są własnością lub kontrolowanych przez Yellowcobweb. Yellowcobweb nie ponosi odpowiedzialności za treść tych stron.
Płatnych reklam w Portalu
Reguły, zasady i warunki, cenniki i formy reklamy na stronie znajdują się na stronie Marketingu.
Yellowcobweb zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych Warunków użytkowania w dowolnym czasie i nie jest odpowiedzialny za jakiekolwiek konsekwencje wynikające z takich zmian. Te zmiany mają wpływ na publikacji Yellowcobweb portalu.